Formoline - L112 Formoline - L112
Beğeni 5/5 Toplam 90 müşteri yorumu.
Fiyat: 79 Stoklarda
Formoline - L112%100 İADE GARANTİLİ ÜRÜN
ORJİNAL ve FATURALI ÜRÜN

Formoline - L112
Sipariş ve Destek Hattı
0212 949 0 250
FacebookTwitterGoogle+InstegramVimeo
Formoline - L112

MARKA TESCİLLİ ÜRÜN

Formoline - L112

%100 İADE GARANTİLİ ÜRÜN

Formoline - L112

FATURALI RESMİ ÜRÜN

Formoline - L112

KAPIDA ÖDEME İMKANI

KAMUOYUNUN DİKKATİNE!

Piyasada ürünümüzün sahtesini satan firmalarla resmi yollardan mücadele etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz lütfen faturasız sahte kurumsal olmayan firmalara itibar etmeyiniz. Faturalı, Orjinal ürün tercih edin.

Hologram Kontrolü İçin

 Formoline L112’nin kullanım şekli nedir?

Formoline L112’nin kullanımı günde 2 bardak su ve 2 tablet alınması şeklinde gerçekleştirilir. Özellikle kilo verme amacında olan tüketicilerimiz en yağlı 2 öğünden sonra 2 tablet de alabilirler. Kilosunu muhafaza etmek isteyen kullanıcılarsa en yağlı yiyecekleri tükettikleri 2 öğünün ardından birer tablet içebilirler.

Formoline L112 nedir?

Formoline L112 son derece etkili bir yağ tutucudur. Yiyeceklerden aldığınız yağları kaloriye dönüşmeden önce tutarak fazla kilo oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Aynı zamanda kilo verdikten sonra da kullanılabilen bu ürün gerekli dozlarda alındığı takdirde kilonuzu korumanızı sağlar. Ayrıca içeriğindeki lifler sayesinde tokluk hissi yaratarak açlığınızı bastırma işlevi de görür. Ana bileşeni poliglukosamindir. 

Ortalama bir vücudun günlük yağ ihtiyacı 60 gr ile 80 gr arasında değişmektedir. Gün içerisinde yediklerimizden elde ettiğimiz yağlar bu miktarı aştığında vücut kaloriye dönüşen yağları depolayarak fazla kilo oluşumuna yol açar. Böyle zamanlarda yapılması gereken ilk şey yağlı besinlerden uzak durmaktır. Fakat yine de günlük miktarı aşacak kadar yağ tüketiyorsak Formoline L112 tam da bu sebeple kilo almamızı engelleyecek, güçlü yağ tutucu özelliğiyle yağların kaloriye dönüşmeden vücuttan atılmasına yardımcı olacaktır.

Formoline L112’nin olası yan etkileri nelerdir?

Formoline L112 hem kullanımı kolay, hem de sağlığı tehdit etmeyen bir üründür. Yine de kabuklu deniz canlılarına alerjisi olan tüketicilerin doktora danışmadan kullanmamaları önemlidir. Aynı zamanda gaz, şişkinlik, kabızlık vs. gibi sindirim problemleri bulunan tüketicilerde de kimi etkiler görüldüğünden sağlık personellerine danışarak kullanılması faydalı olacaktır. Formoline L112’nin en genel yan etkisi sindirim problemidir. Bunun sebebi düşük sıvı tüketimidir. Formoline L112 kullanırken yeterli miktarda sıvı tükettiğiniz takdirde sindirim sorunlarıyla karşılaşma olasılığınız kaybolacaktır.

Formoline L112 bileşiminde hangi maddeler bulunmaktadır?

D-Glukozamin ve N-asetil-D glukozamin, selüloz, C vitamini, tartarik asit, silika, bitkisel magnezyum stearat ve ß-1,4 polimer Formoline L112’nin içeriğinde bulunan bileşimlerdir. Formoline L112 doğal kaynaklı bir tıbbi ürün olduğundan, hiçbir koruyucu madde içermez. Renklendirici veya tatlandırıcı kullanılmamıştır.

Formoline L112’nin doğum kontrol haplarıyla kullanılması sakıncalı bir durum oluşturur mu?

Formoline L112 doğum kontrol haplarıyla birlikte kullanılabilen bir üründür. Dikkat etmeniz gereken nokta, aynı anda kullanılmamaları, aralarında en az 4 saatin bulunmasına özen gösterilmesidir. Özellikle doğum kontrol haplarının güvenirliğini artırmak onları sabah kahvaltısı veya akşam yemeğinden önce almakla mümkün olacaktır. 

Gebelikte ve emzirme dönemlerinde Formoline L112 kullanımı sakıncalı mıdır?

Özellikle gebelik ve emzirme dönemleri zayıflamak için son derece yanlış zamanlardır. Dolayısıyla bu ürünlerin kullanımı tıbbi açıdan önerilmez. Herhangi bir zorunluluk veya gözetim altında kullanılma ihtimali varsa bile mutlaka doktora danışılmalı, vereceği cevaba göre hareket edilmelidir.

Formoline L112 ile birlikte diğer ilaçların kullanımı sakıncalı sonuçlar doğurur mu?

Formoline L112 uzun dönemli kullanımlarda bile son derece güvenlidir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta diğer ilaçların etkisini azaltmamak adına kullanım aralarında en az 4 saatin bırakılmış olmasıdır. Çünkü Formoline L112 güçlü bir yağ tutucu olması sebebiyle vitamin ve hormon takviyelerini de tutabilmektedir. Bu sebeple 4’er saat aralıklarla kullanımı uygundur ve diğer ilaçlarla alınan takviyelerin etkisinde azalma görülmez.

Formoline L112 tabletlerini yutmadan önce çiğnemek doğru bir hareket midir?

Formoline L112’nin bir bardak su eşliğinde yutularak tüketilmesi en tavsiye ettiğimiz yöntemdir. Yutma konusunda sorun yaşayan kullanıcılarımıza önerimiz tabletleri birkaç parçaya bölüp küçülttükten sonra parçaları büyük bir bardak su eşliğinde arka arkaya içmeleridir. Bu tabletler suda çözünmemelidir. Dolayısıyla bardağa atılarak tüketilmesi yanlıştır.

Formoline L112 ile haftada birkaç kilo vermek mümkün müdür?

Basında son derece sağlıklı olarak duyurulan pek çok mucize diyet yer almaktadır. Bu diyetler tüketiciye haftada 3-4 kilo vermeyi vaat eder. Oysaki hiçbir sağlıklı diyet bu kadar hızlı bir biçimde zayıflatmaz. Zayıflatan diyetler varsa da son derece sağlıksız olup ileriki zamanlarda metabolizmanızı bozarak pek çok hastalığa davetiye çıkarabilir.

Formoline L112 son derece etkili ve başarılı bir zayıflama ürünüdür. Hiçbir sağlıklı zayıflama ürünü size haftada birkaç kilo verdirmeyeceği gibi, Formoline L112 de böyle bir iddiada bulunmaz.  Bilimsel araştırmalar Formoline L112 kullanıcılarının kullanmayanlara oranla %50 daha hızlı kilo verdiğini kanılamıştır.

Formoline L112 kaç liradır?

Sürekli yapılan promosyon çalışmalarından dolayı fiyatı öğrenmek için lüften arayanıyız. 

Bu ürüne nereden ulaşabiliriz?

Hem eczanelerden, hem de sitemizden sipariş vererek bu ürüne ulaşabilirsiniz.

4Günlük 4 tableti aşmak kilo vermeyi hızlandırır mı?

Bu asla önerilmez çünkü kilo vermenize bir etki sağlamaz. Aksine kabızlık gibi sorunlar yaratabilir.

Formoline L112 ile yo-yo etkisi görülür mü?

Formoline L112 kademeli olarak kilo kaybetmenize yardımcı olur. İdeal kilonuza ulaştıktan sonra daha düşük dozlar alarak kilonuzu korumanız mümkündür.

Çocuklar ve ergenlik çağındaki gençler Formoline L112 kullanabilir mi?

Bu konuda doktora danışmak gerekmektedir.

 

Yazar:

TESLİMATTA GİZLİLİK VE GÜVENLİĞİNİZ

Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde gizlilik ve güvenlik teminatınız vardır.

Ancak hizmetimiz bununla sınırlı değildir. Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır.

Ürününüzü teslim edecek olan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilemez.

Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar.

AYNI GÜN GÖNDERİM GARANTİSİ

Siparişleri aynı gün yükleme garantimiz mevcuttur.

Siparişiniz gün içerisinde 08,30 ile 18:30 Saatleri arasında verildiyse aynı gün kargo ya da kuryeye teslim edilir.

Siparişiniz çalışma saatleri dışında verildiyse siparişinizi takip eden ilk çalışma gününde kargo ya da kuryeye gönderiniz teslim edilir.

Yanlış adres bilgisinden ötürü gerçekleştirilemeyen teslimatlardan sitemiz sorumlu değildir.

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürün teslimatında sadece imza atıp ürününüzü almamız yeterlidir.

Ürününüzü takip etmemiz için yalnızca imzanız gerekmektedir.

Kargonuz adresinize geldiğinde evde bulunmuyorsanız kargoyu teslim alabileceğiniz şubenin adresi size not olarak bırakılacaktır.

7 gün içinde almadığınız siparişleriniz bize geri gelecektir.

FacebookTwitterGoogle+InstegramVimeo
256 BİT SSL KORUMA
Sitemizin güvenliği 256 bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır.
KAPIDA NAKİT VEYA KREDİ KARTI
Dilerseniz ödemeyi teslimat sırasında nakit yada kredi kartı ile yapabilirsiniz.
PAKET GİZLİLİĞİ
Siparişinizin içeriği hiçbir şekilde belli olmayacak şekilde paketlenmektedir.
AYNI GÜN KARGO
18:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.
Dünyanın En Güçlü Yağ Yakıcısı
Google+